Splaiul Independenţei, Nr. 290, Et. 4, Of. 4, sector 6, București 0765 247 311
Youth In Action Inginerie Mecanică și Mecatronică
contact@yaimm.ro

Conducere

CONDUCERE

YOUTH IN ACTION INGINERIE MECANICA SI MECATRONICA

Președinte

Zamfir Ciprian
zamfir.ciprian@yaimm.ro
0765 247 311
/zamfir.ciprian1997

Vicepreședinte

Cristian Bogoiu
bogoiu.cristian@yaimm.ro
0761 822 405 /teodorbogoiu

Secretar General

Georgiana GHIță
ghita.georgiana@yaimm.ro
0727 127 090/georgiana.ghita.52

Director Departament Evenimente

Petruț Lungu
lungu.petrut@yaimm.ro 0747 021 678 /petrut.lungu.9

Director Departament IT&Imagine

Costi Istrate costi.istrate@yaimm.ro 0723 350 073 /invizion.costi

Director Departament Activități Socio-Culturale

Adalia-ANDREEA Chelmuș adalia.chelmus@yaimm.ro 0742 656 084 /adalia.chelmus

Director Departament Sportiv

george Motzca motzca.george@yaimm.ro 0774 453 006 /george.motzca

Director Departament Resurse Umane

BOGDAN CARJAN CARJAN.BOGDAN@yaimm.ro 0770 313 313
/bogdan.carjan

Coordonator Evenimente

Alex vesman
vesman.alex@yaimm.ro 0799 061 979 /ALEXVESMAN

Coordonator IT&Imagine

alina Neagu
alina.neagu@yaimm.ro 0720 745 921 /alina.neagu.18

Coordonator Activități Socio-Culturale

Chilom Tiberiu
tiberiu.chilom@yaimm.ro 0721 940 335 /tibyy5

Coordonator Sportiv

George Popescu
popescu.george@yaimm.ro 0730 694 095 /asdfgeoftw

Coordonator Resurse Umane

MADALINA BUCUR BUCUR.MADALINA@yaimm.ro 0733 349 355
/03Madalina97

Alumni

Simion Alin Valentin

Director Departament H.R

simion.alin@yaimm.ro
0764 655 172
/SimionAlinValentin

Balint Alexandra

Director Departament Evenimente

balint.alexandra@yaimm.ro *** *** *** /balint.alexandra.77

Irimia Victor-Ionut

Președinte

irimia.victor@yaimm.ro 0730 032 036 /victor.irimia1

Budacă Nicoleta

Vicepreședinte

budaca.nicoleta@yaimm.ro
0742 679 202
/nicoleta.budaca

Sîmbotin Mihai-Adrian

Vicepreședinte

simbotin.mihai@yaimm.ro
0760 273 824
/mihai.simbotin.5

Simion Nicolae-Daniel

Fondator

Ciobanu Florin

Fondator

ciobanu.florin10@yahoo.com
0726 519 727
/CiobanuFlorin.2018

Mlisan Rasha

Fondator

Marin George

Fondator